[]

ΤΑΞΗ ΤΟΥ 2016

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ     ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ  8ος     1ο  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΗ    ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ     ΚΟΛΛΕΓΙΟ  ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ     ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ      2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ      ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ  3ος     ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΜΠΙΜΠΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ  ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. 15η  ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΟΣ   ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛ. Ε.Μ.Π.  1ο  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚΙΩΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ     ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ  ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ 8ος    ΑΡΣΑΚΕΙΟ

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ     ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  Ε.Μ.Π.      4ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓΟΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛ. Ε.Μ.Π    2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ  ΑΘΗΝΩΝ     1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛ. Ε.Μ.Π      2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ     ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π    2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ     ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤ. Ε.Μ.Π     ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΠΑΛΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ     ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.    ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΝΩΝΤΑΣ     ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ      2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΤΖΙΡΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ   ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩN & MHXΑΝΙΚΩΝ YΠΟΛ. ΘΕΣ/ΚΗΣ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΛΥΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ     ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ     ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΠΙΠΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ     ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ  11ος   ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π   ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΤΣΟΧΑ ΛΥΔΙΑ     ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ      1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΕΠΗΣ ΗΛΙΑΣ     ΜΗΧΑΝ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ     ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ

ΦΙΟΡΑΒΑΝΤΕΣ ΚΩΣΤΗΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ.ΥΠΟΛΟΓ. ΒΟΛΟΣ      1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΦΙΟΡΑΒΑΝΤΕΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ     ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ    1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΕΥΑ     ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ    ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΠΕΥΡΕΤ ΑΙΓΛΗ     ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ     ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ

ΜΠΟΛΑΝΟ ΟΡΕΣΤΗΣ     ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.    3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΤΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.    2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ     ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ     ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΣΠΑΡΤΗΣ   ΛΥΚΕΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΝΟΜΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ      ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΜΠΟΥΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚΙΚΑ ΣΙΣΣΥ     ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΓΑΛΑΝΗ ΛΥΔΙΑ     ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΛΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ.ΥΠΟΛΟΓ. ΞΑΝΘΗΣ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝ.ΠΑΝΕΠ.ΑΘΗΝΩΝ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ ΡΑΝΙΑ     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ     ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ     ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ    ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΜΑΚΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ     ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ    ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΚΑΜΠΑΝΗ ΛΗΤΩ     ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ  ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ     ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ

ΒΑΚΕΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ       2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΓΚΡΙΤΖΑΠΗ ΦΙΛΙΠΠΑ     ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΨΥΛΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ     ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ     1ο  ΠΕΥΚΗΣ

ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ     ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΤΡΥΦΩΝ ΜΕΤΑΞΙΑ     ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ     ΧΗΜΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ    1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΒΟΥΔΟΥΚΗ ΚΑΛΥΨΩ     ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ   ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΓΙΔΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ     ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ   ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΑ  ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΤΟΠΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ     ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΖΗΣΗΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ     ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ     ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ     ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΣΗΜΑΡΕΣΗ ΜΑΡΙΑ      ΧΗΜΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ     ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΓΚΟΥΖΟΥΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ     ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ &ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΟΛΛΙΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ     ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ    ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ     ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ     ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ     ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ      ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΩΝ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΛΕΑΝΝΑ      ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ     4ο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.    ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ    2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΞΑΝΘΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠ. ΠΕΙΡΑΙΑ     1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ      ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ     ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ      ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ     ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ.ΠΑΝΕΠ.ΑΘΗΝΩΝ    2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΛΑΒΔΑΝΙΤΗ ΗΡΩ       ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΝΙΚΑ ΕΛΟΙΖΑ      ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΒΟΛΟΥ     2ο  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ      ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ     2ο  ΠΕΥΚΗΣ

ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.    ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ       ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ     2ο  ΠΕΥΚΗΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ........................        ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΜΠΟΓΙΑΤΖΙΕΒ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ .................         ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   .......................       ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΔΗΜΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ      ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ     ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ     ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ    ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΜΠΟΤΙΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ     ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ    1ο  ΠΕΥΚΗΣ

ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΒΙΚΥ     ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΠΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ      ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΕΡΕΝΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ       ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ     ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΚΟΡΑΝΤΖΑΝΗ ΜΕΛΙΝΑ      ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗ ΛΗΔΑ       ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ,ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ     ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΤΣΟΠΑΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ      ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ      1ο  ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ     ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ     ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΠΙΠΕΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ      ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ      2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΡΕΝΑΤΑ     ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ     ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ       ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ      ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΞΕΝΙΑ       ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΙΝΙΑΡΑ ΤΑΤΙΑΝΑ       ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ     ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΤΣΑΒΛΙΔΗ ΕΛΕΝΑ       ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟΣ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ     1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΡΑΗΛΙΑ ΛΥΔΑ     ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ     1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΛΑΦΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ      ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΑΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ     ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

 

 

 

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΑΝΟΔΙΚΟ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 2 & Λ. ΕΙΡΗΝΗΣ
ΠΕΥΚΗ
1995 - 2019

Go to top

width="203"