[]

 ΤΑΞΗ ΤΟΥ 2019

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ Ε.Μ.Π.    2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ      2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΘΕΜΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ     ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘHΝΩΝ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ    ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ    1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ     ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ  6ος    ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΡΟΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ    ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. 14η     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ    ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. 7ος     ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΤΑΠΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ           ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.      ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.    2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΕΥΑ       ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ      1ο ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ       ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ     ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ    ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΑ      ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ     ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ     1ο ΠΕΙΡΑΜ.ΑΘΗΝ.

ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ      2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ        ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ       ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΗ ΝΕΦΕΛΗ         ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Ο.Π.Α.     ΑΝΑΒΡΥΤΑ

ΞΕΝΑΚΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ     ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Ο.Π.Α.     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΣΠΕΤΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ      ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ     2ο  ΠΕΥΚΗΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ    ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ 23ος      1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΝΟΜΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ            ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ  Ε.Κ.Π.Α     ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ

ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ      ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.  2ο ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΜΟΣΧΟΦΙΔΗ ΝΙΚΗ      ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ    2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ      ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝ. Η/Υ ΠΑΤΡΑΣ  1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΒΑΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α. 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΥΜΕΡΑΪ ΚΡΙΣΤΙΑΝ     ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Ο.Π.Α. 13ος     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΦΟΥΡΛΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ  ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ      ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΣΙΕΜΠΟΥ ΚΑΛΛΙΑ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ     ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ    ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜ.& ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ   4ος    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΜΠΑΡΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.  2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠ.ΠΕΙΡΑΙΑ  1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΤΟΓΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ    1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΑΒΑΤΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΠΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ   9ος       2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΓΚΕΚΑΣ ΗΛΙΑΣ   ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ   1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΓΚΟΥΜΑΣ ΦΟΙΒΟΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ  3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΕΦΗ   ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ   ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ       2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΡΑΜΜΟΣ ΗΛΙΑΣ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ Ε.Μ.Π.           1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΛΑΤΣΙΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ  12η     1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ   ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ    2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ,ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ   ΠΑΝΤΕΙΟΥ    2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ    ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΓΚΡΙΤΖΑΠΗ ΜΥΡΤΩ        ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ   3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ     ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ    1ο ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΙΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ    1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ      ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Ο.Π.Α.            2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΠΟΥΣΙ ΤΖΕΝΗ      ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Ο.Π.Α.   2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ       ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ     1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΠΑΛΛΗΣ ΦΩΤΗΣ               ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & Η/Υ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ     2ο ΠΕΥΚΗΣ                                                       

ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΕΛΑ   ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ      2ο ΠΕΥΚΗΣ                                                             

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. 1ο ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΣ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ  1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ     ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.      2ο  ΠΕΥΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΡΕΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΕΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΙΚΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ      2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

ΑΓΟΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ     ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ   3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                                                           

ΤΣΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ   3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                             

ΒΡΥΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ.ΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ      3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ      ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ     2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ        ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗΣ  ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  ΠΑΝΤΕΙΟΥ  ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ      ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ & ΗΛΕΚ.ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ       2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                             

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ         ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ    1ο ΠΕΥΚΗΣ                                

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ ΔΑΝΑΗ     ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ.ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ        1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ.ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ         ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ     2ο ΠΕΥΚΗΣ           

ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ       ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ     2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      

ΜΑΤΖΑΒΕΛΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ          ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ     ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΤΣΟΧΑΣ ΝΑΣΟΣ           ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΣΠΑΙΤΕ  3ος      1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΚΟΥΖΟΥΝΑ ΒΑΣΙΑ      ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ  2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΣΑΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ       ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝ.  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ     2ο ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ     ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  Ε.Κ.Π.Α    1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ       ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ     1ο ΠΕΥΚΗΣ            

ΜΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧ.ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ    1ο ΠΕΥΚΗΣ             

ΞΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ    1ο ΠΕΥΚΗΣ        

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ     2ο ΠΕΥΚΗΣ 

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ       ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓ. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ   ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΜΠΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.& ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ  1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ  2ο ΠΕΥΚΗΣ                          

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΗ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΑΠΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ  2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ  2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ   1ο ΠΕΥΚΗΣ

ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ   ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ    2ο ΠΕΥΚΗΣ

 

 

 

 

 

Σύστημα Προετοιμασίας Μαθητών

ΑΝΟΔΙΚΟ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 2 & Λ. ΕΙΡΗΝΗΣ
ΠΕΥΚΗ
1995 - 2020

Go to top

width="203"