[]

 ΤΑΞΗ ΤΟΥ 2020

ΚΑΛΠΑΞΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΟΙΚΟΝΟΜ.   ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ            ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ      ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ.    Ε.Μ.Π      2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ.    Ε.Μ.Π  
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ   ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   Ε.Μ.Π.   ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ    ΙΑΤΡΙΚΗ   ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ     ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ      1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ Ε.Κ.Π.Α         3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ   12ος    ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΓΔΑ    ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟ   13η     1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΟΥΡΣΙΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ.   ΠΟΛΥΤ. ΘΕΣ/ΚΗΣ    ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ      ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟ   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΑΜΙΤΣΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ε.Κ.Π.Α   10η   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΑΜΗ ΑΡΕΤΗ
     ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ    ΛΥΚΕΙΟ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ     ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΠΟΛΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΟΙΚΟΝΟΜ.   ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ    ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ   ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
ΚΑΤΣΕΡΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΣ    ΧΗΜΙΚΟ Ε.Κ.Π.Α     4ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ     ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ   ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΘΕΡΜΟΓΙΑΝΗ ΝΑΣΙΑ     ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ  
ΡΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ   ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΤΖΙΑΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ     ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    Ε.Μ.Π.  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΣΗΛΙΑ    ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ.    Ε.Μ.Π.  3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΕΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ    ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ   Ε.Κ.Π.Α  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΟΝΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ    ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΙΤΖΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ    Ε.Κ.Π.Α   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ   ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ  3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ    ΟΡΓΝΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΑΛΑΜΑΣ ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ     ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ       ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ   ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΝΕΦΕΛΗ   ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ    ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΠΕΝΟΒΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ     ΦΥΣΙΚΗΣ  Ε.Κ.Π.Α      2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΕΛΕΝΗ   ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ    ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ  
ΣΑΡΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ  ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΣΙΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ    ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
ΚΟΡΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ     ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ     ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ    ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΝ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ     ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΝ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΝ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΛΥΚΕΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ   ΠΑΝΤΕΙΟ  ΛΥΚΕΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΤΖΙΟΡΑΣ ΜΗΝΑΣ    ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ Ε.Κ.Π.Α  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΨΥΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ.   ΠΟΛΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΡΙΖΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ    ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ    ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  ΠΑΝ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΛΥΚΕΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ.     ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ  1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ  Ε.Κ.Π.Α 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΙΛΙΑ     ΧΗΜΕΙΑΣ   ΔΙ.ΠΑ.Ε.    1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ   ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ     ΠΑΝΤΕΙΟ   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. & ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΣΥΣΤ.  ΔΙ.ΠΑ.Ε.   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ   ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΣ ΦΑΝΗΣ     ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ    MHXANΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΙ.ΠΑ.Ε.   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΒΑΛΛΙΟΥ ΗΡΩ    ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ   ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠ ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΩΝ   1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ    1ο ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΡΕΤΣΑ ΑΛΚΙΣΤΙΣ    ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ & ΠΟΤΩΝ   ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ    1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΜΕΓΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ  2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΩΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ    ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΑΝ. ΘΕΣ/ΚΗΣ   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ

Η ΛΙΣΤΑ  ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ........................................

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Σύστημα Προετοιμασίας Μαθητών

ΑΝΟΔΙΚΟ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 2 & Λ. ΕΙΡΗΝΗΣ
ΠΕΥΚΗ
1995 - 2020

Go to top

width="203"